Data science

Uczenie maszynowe jest obszarem sztucznej inteligencji poświęconym algorytmom, które poprawiają poprzez ekspozycje na dane.

Algorytmy uczenia maszynowego budują model matematyczny na podstawie przykładowych danych w celu prognozowania. Techniki uczenia maszynowego są wykorzystywane w wielu różnych branżach, między innymi w branży medycznej, motoryzacyjnej i transportowej.

neural network gac7006473 1280

Jedną z gałęzi działania firmy Investland jest analiza i opisywanie obrazów realizowane w oparciu o technologię AI i ML.

Firma Investland specjalizuje się w tworzeniu i utrzymaniu oprogramowania wykorzystywanego w Data Science w językach Python (głównie w oparciu o bibliotekę TensorFlow) oraz Java (Apache Spark, DL4J) z wykorzystaniem ww. oprogramowania w środowiskach chmurowych z rodziny Azure oraz Google.

DICOM

x ray g18642ab1c 1280

Głównym obszarem naszych zainteresowań jest wykorzystywanie technik uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji dla celów dynamicznie rozwijającej się branży medycznej w oparciu o dane badań zapisanych zgodnie ze standardem DICOM. Dzięki temu standardowi jesteśmy w stanie tworzyć oprogramowanie do analizy danych medycznych w szerokim zakresie obejmującym między innymi tomografię komputerową, rezonans magnetyczny, radiografię cyfrową.

Standard DICOM jest wciąż rozwijany przez grupy robocze dzięki czemu w niedalekiej przyszłości pozwoli nam to na poszerzenie naszej oferty w ramach np. świadczenia usług w ramach automatycznego przetwarzania danych obrazowania zwierząt domowych oraz obrazowania fotoakustycznego.

Lokalizacja

Trębacka 11A,
38-420 Korczyna

Godziny pracy

8:00 - 16:00
Pon - Pt

Kontakt

+48 13 43 61 389

+48 517 754 174

investland@investland.com.pl

+48 13 43 61 389

Zostaw nam wiadomość